Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

Oto co uchwycił nasz reporter

film

media

reklama

Jak filmy mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów?

Każdy wie, że reklama dźwignią handlu.
Od dawien dawna mamy do czynienia z reklamą tekstową, dźwiękową, no i najważniejsze obrazkową. Nie bez kozery mówi się o naszej kulturze, że stała się kulturą obrazkową. 
Ludzie zwracają przede wszystkim uwagę na atrakcyjne obrazy, które przyciągając wzrok mamią nas wysoką estetyką, świetnym doborem światła i ciekawą perspektywą. A co jeśli do takiego zdjęcia reklamowego dodamy ruch? Wtedy sukces jest właściwie gwarantowany. Wysokiej jakości filmy promocyjne i reklamowe pomogą w sposób kompleksowy zadbać o przyrost klientów. Przewagą filmów nad tekstem czy nieruchomym obrazem jest przede wszystkim możliwość stworzenia historii.
Historia ta - dokładnie tak samo jak oscarowe obrazy - ma przede wszystkim nakłaniać do utożsamiania się z bohaterami. Dzięki temu wszelkiego rodzaju lokowane produkty stają się oczywistym wyborem. Klienci z chęcią sięgają po to samo, co bohaterowie bliscy ich sercu. Produkcja spotów reklamowych niewiele różni się od tworzenia pełnometrażowego filmu. Chociaż właściwie może być znacznie bardziej skomplikowane: twórcy mają znacznie krótszy czas na zgrabne przekazanie całości. Firma oferująca video marketing z pewnością zapozna się również z preferencjami zlecającego. Dzięki temu będzie wiadomo, czy w filmie można posłużyć się elementami kontrowersyjnymi, czy raczej pójść w bardziej bezpieczną konwencję. Wszystko to zależne jest od typu produktu, który ma zostać zareklamowany. Warto zdać sobie sprawę, że firma oferująca video marketing przede wszystkim wykonuje w pełni kreatywną pracę. Nie działa na zasadzie szablonu, ale każdy film musi stworzyć "od początku".
Więcej o filmach i reklamie za ich pomocą http://clipshop.pl

Dodany przez Marek Kowal, wtorek, 11 10 2017


Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3