Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

Oto co uchwycił nasz reporter

marketing

reklama

promocja

pr

public relations

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

Niewątpliwie podstawowym elementem, na który zwraca uwagę każdy klient jest wartość danego produktu. Jednakże na pewno nie oznacza to, że inne elementy nie mają żadnego znaczenia. Badanie satysfakcji klienta, które dosyć często są przeprowadzane, pokazują że na poziom sprzedaży wpływ ma nie tylko sam produkt, ale więcej elementów, które składają się na cały proces tejże sprzedaży. Mowa przede wszystkim o jakości obsługi toteż poszczególne podmioty starają się coraz większą wagę przywiązywać do jakości obsługi, a nie tylko do kwestii wysokiej jakości produktu lub usługi. Aby badania satysfakcji klienta były miarodajne, potrzeba jest najpierw określić wszelkie elementy, na które ów klient zwraca szczególną uwagę. Tym elementem zasadniczo powinny zająć się wyspecjalizowane w tej materii podmioty, które po prostu posiadają odpowiednią wiedzę do tego, aby właściwie ocenić sytuację.

Potrzebne badania obsługi klienta
Badania takie mają na celu znalezienie sposobów na to, aby poprawić jakość obsługi klienta, aby zaspokoić wszystkie jego potrzeby, a docelowo oczywiście aby zwiększyć zainteresowanie danym produktem lub też daną usługą. Customer satisfaction to badania opierające się w ocenie poziomu zadowolenia klientów stykających się z usługami świadczonymi przez dany podmiot, badania które mają na celu określenie grup klientów którzy korzystają z danych usług jak również określenie motywacji, jakimi kierują się ci rzeczywiści i potencjalni klienci danego sektora. Przeprowadzenie określonych badań to jednakże jeszcze nie wszystko, co należy zrobić aby poprawić jakość obsługi. Jednocześnie też bowiem należy zwrócić szczególną uwagę na kwestię cyklicznego i stałego podnoszenia kwalifikacji przez pracowników danej firmy. Ważnym elementem jest prowadzenie odpowiednich szkoleń, dzięki którym świadomość właściwych metod obsługi będzie znacznie większa.

Dodany przez Marek Kowal, wtorek, 17 01 2018


Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3