Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

marketing

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

(...) Niewątpliwie podstawowym elementem, na który zwraca uwagę każdy klient jest wartość danego produktu. Jednakże na pewno nie oznacza to, że inne elementy nie mają żadnego znaczenia. Badanie satysfakcji klienta, które dosyć często są przeprowadzane, pokazują że na poziom sprzedaży wpływ ma nie tylko sam produkt, ale więcej elementów, które składają się na cały proces tejże (...)

Czytaj całość

Strategie i badania pomocne przy nich

badania, marketing, pr

Strategie i badania pomocne przy nich

(...) tym, iż na ulicy można było spotkać osoby, które „odpytywały” zatrzymanych przechodniów według posiadanej listy pytań. Dzisiaj już nikt nie praktykuje tylko takich metod ich wykonywania, gdyż przede wszystkim większość osób nie ma czasu na wypełnianie ankiet na ulicy, a poza tym media takie jak Internet lub telefon dają nam bardzo wiele możliwości.Obecnie coraz częściej takie badania nazywane są jako badania marketingowe, powodem tego jest to, iż mają one na celu poznanie opinii wyłącznie o konkretnym produkcie lub usłudze, zazwyczaj określonej firmy. W zależności od tego, jakiej grupy ma dotyczyć badanie lub jakie pytanie zostanie postawione różnią się także osoby które (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3