Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

media

Jak filmy mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów?

film, media, reklama

Jak filmy mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów?

(...) klientów. Przewagą filmów nad tekstem czy nieruchomym obrazem jest przede wszystkim możliwość stworzenia historii. Historia ta - dokładnie tak samo jak oscarowe obrazy - ma przede wszystkim nakłaniać do utożsamiania się z bohaterami. Dzięki temu wszelkiego rodzaju lokowane produkty stają się oczywistym wyborem. Klienci z chęcią sięgają po to samo, co bohaterowie bliscy ich sercu. Produkcja spotów reklamowych niewiele różni się od tworzenia pełnometrażowego filmu. Chociaż właściwie może być znacznie bardziej skomplikowane: twórcy mają znacznie krótszy czas na zgrabne (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3