Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

Oto co uchwycił nasz reporter

sztandary

nadruki na odzieży

nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach

Czasami są takie momenty w życiu, gdy chcemy coś przekazać całemu światu, ale jeszcze nie do końca wiemy co konkretnie, a przede wszystkim nie wiemy w jaki sposób, aby miało to jak najlepszy wydźwięk. 
Na przykład jeśli pragniemy przekazać innym jakieś konkretne hasło, slogan, czy myśl, warto zamówić sztandary, na których znajdzie się wydrukowane właśnie to co chcielibyśmy przekazać innym. Myślę, że jest to świetne i bardzo przydatne, na przykład podczas różnego rodzaju uroczystości. Mam na myśli na przykład rocznice, wydarzenia sportowe, czy szkolne konkursy. 
Wtedy hasła wydrukowane na sztandarach, mogą się okazać szczególnie przydatne, a przy okazji bardzo pomocne, czy też i oryginalne. Ciekawym pomysłem są także nadruki na odzieży. Zwłaszcza mam tutaj na myśli nadruki na koszulkach. Ostatnio robią one prawdziwą furorę. Głównie dlatego, że przecież możemy sobie wydrukować co tylko mamy ochotę. Możemy stworzyć całą, własną kolekcję ubrań ozdobioną naszymi hasłami, rysunkami, czy tak naprawdę wszystkim co tylko sobie wymarzymy. 
Moim zdaniem jest to świetny pomysł i mi osobiście bardzo się coś takiego podoba. Nadruki na koszulkach wyglądają zawsze mega ciekawie, a na dodatek nasze własne będą bardzo oryginalne i będziemy mieli pewność, że nikt innych takowych nie ma i mieć nie będzie. Czyż autorski projekt odzieży to nie jest najlepsza rzecz pod słońcem? Na pewno dla każdej osoby, która lubi się wyróżniać, przyciągać wzrok, a przede wszystkim ma głowę pełną pomysłów i idei do zrealizowania.

Dodany przez Marek Kowal, poniedziałek, 17 05 2018


Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3