Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

nadruki na odzieży

Nadruki na koszulkach

nadruki na koszulkach, nadruki na odzieży, sztandary

Nadruki na koszulkach

(...) przykład rocznice, wydarzenia sportowe, czy szkolne konkursy. Wtedy hasła wydrukowane na sztandarach, mogą się okazać szczególnie przydatne, a przy okazji bardzo pomocne, czy też i oryginalne. Ciekawym pomysłem są także nadruki na odzieży. Zwłaszcza mam tutaj na myśli nadruki na koszulkach. Ostatnio robią one prawdziwą furorę. Głównie dlatego, że przecież możemy sobie wydrukować co tylko mamy ochotę. Możemy stworzyć całą, własną kolekcję ubrań ozdobioną naszymi hasłami, rysunkami, czy tak naprawdę (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3