Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

pr

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

(...) sprzedaży. Mowa przede wszystkim o jakości obsługi toteż poszczególne podmioty starają się coraz większą wagę przywiązywać do jakości obsługi, a nie tylko do kwestii wysokiej jakości produktu lub usługi. Aby badania satysfakcji klienta były miarodajne, potrzeba jest najpierw określić wszelkie elementy, na które ów klient zwraca szczególną uwagę. Tym elementem zasadniczo (...)

Czytaj całość

Strategie i badania pomocne przy nich

badania, marketing, pr

Strategie i badania pomocne przy nich

(...) Obecnie strategie rozwoju wielu firm zależą przede wszystkim od tego co myślą na temat ich produktów i usług odbiorcy. Dlatego aby jak najlepiej poznać ich opinie na konkretny temat, bardzo często wykorzystuje się takie sposoby jak różnorodne badania opinii. Dzisiaj do ich wykonywania zatrudnia się specjalizujące się tym firmy, dzięki czemu jest pewność ich profesjonalnego wykonania przy zastosowaniu odpowiednich metod.Metody na badania opinii społecznej są bardzo różnorodne, z pewnością są one dzisiaj o wiele bardziej nowoczesne niż kilkanaście lat temu i przede wszystkim jest ich coraz więcej. Jeszcze nie tak całkiem dawno badania opinii publicznej kojarzyły się nam wyłącznie z (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3