Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

reklama

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Jakość obsługi to klucz do sukcesu w biznesie

(...) Niewątpliwie podstawowym elementem, na który zwraca uwagę każdy klient jest wartość danego produktu. Jednakże na pewno nie oznacza to, że inne elementy nie mają żadnego znaczenia. Badanie satysfakcji klienta, które dosyć często są przeprowadzane, pokazują że na poziom sprzedaży wpływ ma nie tylko sam produkt, ale więcej elementów, które składają się na cały proces tejże (...)

Czytaj całość

Jak filmy mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów?

film, media, reklama

Jak filmy mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów?

(...) Każdy wie, że reklama dźwignią handlu. Od dawien dawna mamy do czynienia z reklamą tekstową, dźwiękową, no i najważniejsze obrazkową. Nie bez kozery mówi się o naszej kulturze, że stała się kulturą obrazkową. Ludzie zwracają przede wszystkim uwagę na atrakcyjne obrazy, które przyciągając wzrok mamią nas wysoką estetyką, świetnym doborem światła i ciekawą perspektywą. A co jeśli do takiego zdjęcia reklamowego dodamy ruch? Wtedy sukces jest właściwie gwarantowany. Wysokiej jakości filmy promocyjne i reklamowe pomogą w sposób kompleksowy zadbać o przyrost (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3