Czy film korporacyjny może być fajny? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego pokazowego filmu tego typu, który powstał z materiałów kręconych dla Klienta. Nakręć film!
Kontakt z nami

Kontakt

Nowoczesna, atrakcyjna forma reklamy. Chcesz się wyróżnić i dotrzeć do widzów w nienachalny sposób? Skontaktuj się z nami! Od pomysłu, poprzez pisanie scenariusza i zdjęcia aż po postprodukcję – na każdym etapie dbamy o szczegóły.

Każdy projekt, który realizujemy jest dla nas wyzwaniem. Dbamy o wysoką jakość filmów - zarówno warstwę obrazu jak muzykę. Zobacz nasz film promocyjny dla jedego z Klientów

Oto co uchwycił nasz reporter

marketing

pr

badania

Strategie i badania pomocne przy nich

Obecnie strategie rozwoju wielu firm zależą przede wszystkim od tego co myślą na temat ich produktów i usług odbiorcy. Dlatego aby jak najlepiej poznać ich opinie na konkretny temat, bardzo często wykorzystuje się takie sposoby jak różnorodne badania opinii. Dzisiaj do ich wykonywania zatrudnia się specjalizujące się tym firmy, dzięki czemu jest pewność ich profesjonalnego wykonania przy zastosowaniu odpowiednich metod.

Metody na badania opinii społecznej są bardzo różnorodne, z pewnością są one dzisiaj o wiele bardziej nowoczesne niż kilkanaście lat temu i przede wszystkim jest ich coraz więcej. Jeszcze nie tak całkiem dawno badania opinii publicznej kojarzyły się nam wyłącznie z tym, iż na ulicy można było spotkać osoby, które „odpytywały” zatrzymanych przechodniów według posiadanej listy pytań. Dzisiaj już nikt nie praktykuje tylko takich metod ich wykonywania, gdyż przede wszystkim większość osób nie ma czasu na wypełnianie ankiet na ulicy, a poza tym media takie jak Internet lub telefon dają nam bardzo wiele możliwości.

Obecnie coraz częściej takie badania nazywane są jako badania marketingowe, powodem tego jest to, iż mają one na celu poznanie opinii wyłącznie o konkretnym produkcie lub usłudze, zazwyczaj określonej firmy. W zależności od tego, jakiej grupy ma dotyczyć badanie lub jakie pytanie zostanie postawione różnią się także osoby które do celów takich badań są proszone o wyrażenie opinii. Na przykład badania opinii mieszkańców konkretnej miejscowości wykonuje się często przy wykorzystaniu ankiet do wypełnienia, dostępnych w urzędach lub punktach takich jak sklepy, w zależności od tematyki badania.

Często także takie ankiety umieszcza się na portalach internetowych, związanych z daną miejscowością, gdzie zagląda najwięcej osób. W podobny sposób także wykonuje się na przykład badania polityczne, a raczej opinii mieszkańców na temat konkretnych ugrupowań politycznych. Daje im to wiedzę na temat tego, czy w przypadku wyborów mogą liczyć na poparcie lub też jak wiele osób jest skłonnych do nich przystąpić.Dodany przez , wtorek, 11 05 2015


Marketing Pr Reklama Badania Czas wolny Film Media
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3